Ford Service DP

Ендоскоп

Ендоскопія- цей термін в автомобільній галузі почав використовуватись не так давно, він прийшов до нас з медицини. Але ж багато автовласників відносяться до свого автомобіля як до живої істоти і коли близька нам людина або ж друзі наші менші, хворіють- ми хочемо розібратись в чому причина і як лікувати те чи інше захворювання.

Ендоскоп Дніпро

Ендоскоп –це доволі інформативний інструмент який дозволяє з найбільшою долею вірогідності виявити причину поломки в найбільш недоступних для огляду місцях та найбільш дорогих для заміни агрегатах та вузлах автомобіля.

Ендоскопічний огляд дозволить подивитись на:

  • Поршневу групу
  • Клапанний механізм
  • Деталі головки блоку циліндрів
  • Деталі масляного піддону та маслонасос двинуна
  • Подивитись нагар у впускному коллекторі
  • Подивитись на стан турбіни без демонтажу

Також дозволяють продіагностувати радіатор обігрівача на рахунок пропускання, так як він знаходится глибоко під торпедою, та багато інших вузлів та важкодоступних місць. Ендоскоп збереже вас від марних витрат адже багато є моментів коли розібрали якійсь вузол а причина не в ньому, зняли головку блоку циліндрів а там все добре, бувають і такі моменти, і виникає питання що діагностику зробили не правильно, і хто має це оплатити?

Одже ендоскоп це сучасний інструмент який дозволяє точно та швидко виявити проблему та оперативно та якісно все відремонтувати. Ми в свою чергу маючи чималий досвід ремонту автомобілів Форд, вже знаємо слабкі місця таких моторів як 1,0 EcoBoost, 1.5 EcoBoost, 2.0 EcoBoost. І знаємо найголовніше це- куди дивитись, та не вигадувати теорії поломки, а досить чітко сказати що сталося, та що робити.

Ендоскоп Дніпро​

Ми раді що маємо можливість запропонувати нашим клієнтам такий огляд ендоскопом, та запрошуємо вас на огляд.

ТЕЛЕФОНУЙТЕ:

+38 (095) 115 9992

ЗАПИСАТИСЬ: