Ford Service DP

Ремонт Ходової Форд

Ремонт ходової частини – ця послуга чи не найпопулярніша після заміни мастила. У нашій країні зі станом доріг, клієнти звертаються з дуже частими поломками ходової частини, виходять з ладу сайлентблоки, амортизатори, шарові опори, резинові пильники, втулки стабілізаторів, навіть приводи коліс якщо на них стоїть гумовий балансир перетирається метал, згнивають металеві необроблені частини ходової.

Ремонт Ходової Форд Дніпро

В умовах Українських зим, коли на дорогу висипається солоьова суміш із дрібним піском, то всі ці реагенти роз’їдають метал. Коли автомобіль постійно експлуатується на дорогах де безліч ям, та вибоїн, тоді лопаються пружини, виходять з ладу амортизатори, рвуться сайлентблоки, гнуться ричаги та стукають шарові опори.
Тоді ласкаво просимо Вас до нас на Автосервіс.

Ми проведемо діагностику яка включає в себе:

  1. Діагностика всіх сайлентблоків (включно і ричагів)
  2. Діагностика шарових опор
  3. Діагностика рульових тяг
  4. Огляд ШРУСів
  5. Огляд гальмівних дисків і колодок
  6. Діагностика ступечних підшипників
  7. Огляд автомобіля на підтікання рідин
  8. Огляд та діагностика амортизаторів

Ми в найкоротші терміни замінемо будь то амортизатор, ступічний підшипник, або ричаг, на вашому автомобілі так як ми співпрацюємо напряму зі складами автозапчастин, замовлену запчастину доставлять до нас найближчим часом і ми оперативно вам поміняємо її. Ми співпрацюємо тільки з сертифікованими постачальниками, і запчастинами оригінальної якості. Ніяких підробок! Кожна запчастина перевіряється на оригінальність при отриманні. Адже справна ходова –це безпека насамперед.
На таких автомобілях як Ford Fusion, Edge, Lincoln MKZ заміна шарової опори переднього ричага, має на увазі заміну цілого ричага , а не окремо шарової тоді як на Форд Фокус заміна шарової опори – це звичайна процедура коли міняється окремо шарова. Хоча є виключення це Форд Фокус з алюмінієвими ричагами.

Ремонт Ходової Форд Дніпро

Якщо ви почули сторонній шум, стук, або у вас є сумніви, то ласкаво просимо вас! Дзвоніть, пишіть, а ми вже зустрінемось з вами на нашому сервісі і допоможемо полагодити вашу автівку.

ТЕЛЕФОНУЙТЕ:

+38 (095) 115 9992

ЗАПИСАТИСЬ: