Ford Service DP

Ремонт двигуна Форд

Якісний ремонт двигунів Форд- це те що ми можемо зробити для вас, це те на що розраховує кожен наш клієнт, і він це отримає!
Але для якісного проведення ремонту ДВС має бути як мінімум три складові:

  • Чітко виявлена поломка
  • Оригінальні або найякісніші запчастини
  • Досвідчені спеціалісти

Ремонт двигуна Форд Дніпро

При ремонті двигуна для початку треба визначити проблему та причину, яка призвела до такої поломки. Запчастини які треба міняти в ідеалі треба ставити оригінальні запчастини або найякісніші замінники, при ремонті двигуна треба забути за варіанти подешевше, або щось середнє. Список запчастей який ми рекомендуємо поміняти – є вичерпним та повинен бути придбаний повністю щоб гарантувати якість ремонту. Двигун можна відремонтувати якісно- або ніяк. Якщо бажаєте вскочити за дешевим квитком-двигун це не той випадок.
Мотори Форд серії EcoBoost- це теплонавантажені двигуни з прямим впорскуванням, мають особливу потребу в якісному мастилі та своєчасному обслуговуванні системи охолодження. Дуже часто може тріскатись блок циліндрів – блок НЕ ремонтується, не гільзується. Блок тільки міняється і все.
Всі хто пропонують заварити, гільзувати, якось відремонтувати тріщину в циліндрах- про слово Якість тут можна забути
Також на моторі 1,0 EcoBoost доволі часто тріскається головка блоку циліндрів, багато хто заварюють тріщину, роблять площину, та вперед! Ні- така ГБЦ довго не проходить, вона вже перегріта і єдиний вихід-поміняти головку блоку циліндрів.
Ми маємо досвід в ремонті двигунів 1.0 , 1.5, 2.0 Єкобуст , 2.5 Форд Атмосферний двигун, 2.8 Єдж Спорт та Форд Ф150.
Ми стикалися з обривами ременів ГРМ, пробиванням прокладок ГБЦ, тріщинами в циліндрах, детонаціями в єкобусті коли поршень просто вибухає, також найскладніше було оживляти мотори які були втоплені, трісканням та провертанням маховика двигуна, та багато інших проблем. Нам ціково це робити, так як ми любимо нашу роботу. Та знаємо що найкращий звук двигуна –це звук справного двигуна, шелестить як листочок на повітрі.

Ремонт двигуна Форд

Нам ціково це робити, так як ми любимо нашу роботу. Та знаємо що найкращий звук двигуна –це звук справного двигуна, шелестить як листочок на повітрі.

ТЕЛЕФОНУЙТЕ:

+38 (095) 115 9992

ЗАПИСАТИСЬ: