Ford Service DP

Шиномонтаж Дніпро

Зазвичай в ідеальному середовищі власник автомобіля звертається до шиномонтажу 2 рази на рік, щоб перевзути своє авто на літню або на зимову резину.

Шиномонтаж Дніпро

Але ще деякі фактори по яким власник автівки може звертатися на шиномонтаж це:

  • пробите колесо
  • авто не тримає дорогу (постійно кидає зі сторони в сторону)
  • машину тягне вбік
  • нерівномірний знос покришок
  • після попадання в яму створилась гуля

Ці та багато інших проблем ми можемо вирішити на нашому шиномонтажі, ми з особою обережністю розбортуємо колесо не подряпавши диски та ліквідуємо проблему з якою ви приїхали. Ми маємо новий станок для балансування та нову італійську станцію для монтажу покришок, фірми Magnetti Marelli  Нащі спеціалісти мають досвід не один рік і несуть відповідальність за ремонт який виконують.

Багато хто з автовласників користується резиною так званою «всесезонкою», це не погано, але на цій резині ніколи не відчуєш в повній мірі автомобіль, наприклад уявимо Forf Fusion 2.0 EcoBoost або 2.7 Sport як він тримає дорогу на трассі при обгоні на літній резині, або Ford Focus RS який входить в поворот на швидкості на літній резині, ці автомобілі зовсім по іншому відчуваються, а гоняти літом на всесезонці навіть небезпечно, коли асфат прогрівся до +40 градусів і більше, м’яка гума просто розстане та швитко зітреться. Тобто ми хочемо сказати що  треба мати 2 комплекта резини і завчасно її міняти.

Шиномонтаж Дніпро

А сезонна заміна гуми – це наша найулюбленіша справа. Яку ми проведемо якісно та швидко. Тож чекаємо вас на нашому сервісі.

ТЕЛЕФОНУЙТЕ:

+38 (095) 115 9992

ЗАПИСАТИСЬ: