Ford Service DP

Заміна Мастила Форд

Заміна мастила – це найчастіша та найголовніша сервісна процедура, яка проводиться з автомобілем на протязі часу експлуатації. Потреба в вчасній заміні мастила та фільтрів є у кожного автомобіля, кожен власник автомобіля повинен знати на якому пробігу потрібно міняти мастило в ДВС.

Заміна Мастила Форд Дніпро

Завчасно поміняне та правильно підібране масло-гарантує власнику довге та найголовніше безпечне користування автомобілем.
Деякі автовиробники дають рекомендації за яким пробігом варто міняти мастило в двигуні це такі цифри : 15000км , 20000км, та навіть з мастилами подовженого терміну заміни 25000км.

Але людина яка логічно мислить та може підрахувати економічну складову сервісного обслуговування –розуміє що дешевше зробити на декілька замін мастила більше (3-4 заміни) ніж через 100000 км ремонтувати двигун.
Золота середина заміни мастила це 10000км. Тобто на проміжку в 100000км ми замінемо мастило 10 разів. Якщо будемо міняти кожні 20000км то зробимо 5 замін і будемо мати вищи показники зносу двигуна та його систем і ризик зробити капітальний ремонт. А це вже дуже дорого.

Наша наполеглива рекомендація- міняти мастило 1 раз в 10000км пробігу. А деякі власники міняють мастило 1 раз на 8000км. Все залежить на скільки добрим паливом ви заправляєте автівку та частота охолодження та прогріву двигуна.
Тож звертайтесь до нас, ми підберемо якісні мастильні матеріали та якісні фільтри, і будете довго та безпечно експлуатувати свою автівку.

Заміна Мастила Форд Дніпро

Тож звертайтесь до нас, ми підберемо якісні мастильні матеріали та якісні фільтри, і будете довго та безпечно експлуатувати свою автівку.

ТЕЛЕФОНУЙТЕ:

+38 (095) 115 9992

ЗАПИСАТИСЬ: